9.kolo * VSC Čelákovice - TJ Sokol BENEŠOV

v našem vítězném tažení. Přinesla si nám štěstí. Moc děkujeme.....
výhra 3:0
°°
°°
www Čelákovic

Sobota 8.12.2007 V sobotu 8.12.2007 čekal na benešovské volejbalisty tým Čelákovic, soupeř nepříjemný herně a jak se později ukázalo i lidsky. S tímto soupeřem má tým Benešova.......

.....negativní bilanci a v jejich hale roky nezvítězil. I tentokrát to nevypadalo s benešákama vůbec dobře. Kvůli onemocnění, zraněním, pracovnímu vytížení a neodolatelným sexuálním choutkám do Čelákovic dorazilo oslabené mužstvo v počtu 8 z celkově 12 borců, navíc bez hlavního trenéra Michala Kočího.
Oproti tomu v mančaftu Čelákovic bylo přeplněno. 12 nadržených hráčů se těšilo jak benešovského trpaslíka smlsne jako malinu. Jenže na kurt se nastupuje 6 proti 6 a brzy se ukázalo, že kdo se směje naposled, ……..

První zápas:
Taktovku si vzal kapitán Lukáš ,,Engela“ Zeman. Do prvního zápasu nominoval na nahrávku Jirku ,,Chorcheho“ Hlavničku, na účko Jardu ,,Jerryho“ Hlavničku, na blok sebe a Petra ,,Péťu“ Kočího, na smeč Michala ,,Míšu“ Langa a Josefa ,,Pepose“ Bartůška. Na lavičce nechal odpočívat Honzíka Navrátila a Míru Juráska (ale jen kvůli tomu, že prohráli los, jinak uměj taky pinkat).
Zápas začal lépe pro hosty, kteří i přes spoustu zbytečných chyb získali první sadu v poměru 22:25. V druhé sadě byli lepší domácí, kteří díky výbornému plachtícímu podání znepříjemňovali rozehru Benešova a získali set v poměru 25:22. Hráčům Benešova se i nadále nedařilo přijímat a tím ztráceli možnost prosazovat se na síti, kde jsou obvykle velmi silní. Soupeř však také často chyboval, což benešovští využily a i díky střídajícím hráčům Mírovi a Honzíkovi se ujali vedení 1:2. Do čtvrtého setu nastoupily hosté s cílem ukončit celý zápas, což se jim skoro podařilo, ale když za stavu 23:24 nevyužili match ball a následně zkazili dva balony na příjmu, pustily dobře rozehraný zápas do tie – breaku. Ve zkrácené hře se jinak herně nevýrazný tým Čelákovic vyhecoval ke skvělému výkonu, kterému však konkurovala i zlepšená hra hostí. Ve velké a krásné volejbalové bitvě měli v koncovce domácí více štěstí a tak (i když musím říct, že nezaslouženě) zvítězili v pátém setu 15:12 A tím získali i celý zápas.
V této chvíli bych chtěl zmínit první náznaky událostí budoucích……které se mají stát a které se také stanou, když při závěrečném podávání rukou se „hráči“ Čelákovic vysmívali hráčům Benešova, že ještě musí hodně trénovat, aby na ně měli atd…a tím dali poprvé najevo své nesportovní chování a sníženou inteligenci….

Přestávka: Co víc může být volejbalistovi líto, než těsná prohra v pátém setu? Kluci měli pouhou hodinu na to, aby se z tohoto vzpamatovali a nastoupili se vztyčenou hlavou do druhého zápasu. Každý přestávku trávil po svém, někdo měl hlavu v dlaních a seděl smutně v šatně, jiní vyrazili do hospody. Do druhého zápasu zbývalo 40 minut a Míša s Péťou si objednali smažáček, řízeček, hranolky, bramborový salát…Kápo Engela nevěřícně kroutil hlavou, jaký to jsou jelita. A když 15 minut před začátkem zápasu přinesla mírně protivná servírka dvě porce jako hrom, jen se smál jak to do sebe pod tlakem házeli…10 minut před začátkem, s nedojedeným salátem a řízkem v kapse, běží torzo volejbalového oddílu Benešov k autu a vyráží k hale….Zde už je vše přichystáno k druhému zápasu….nepříjemní hráči Čelákovic a ještě nepříjemnější rozhodčí z jejich řad…..

Druhý zápas:
Do druhého zápasu nastupují volejbalisté Benešova ve stejné sestavě, jako do zápasu prvního. Hned od začátku začal blázinec, jaký nikdo z nás asi ještě nezažil. To co hned od prvního míče předváděli Čelákovice se nedá ani pořádně popsat. Jejich nelidský řev při každém vyhraném míči a první projevy nesympatického rozhodčího poukazovaly na to, že tento zápas nebude dlouho trvat a skončí jednoznačně. Hráči Čelákovic byly na začátku prvního setu jako utržení ze řetězu. Nejen na palubovce, ale hlavně ti na střídačce. Začali vést a to jim asi dalo právo začít vulgárně a velmi nevybíravým způsobem urážet hráče Benešova. Bylo až nepochopitelné co zaznívalo z úst těchto nevychovanců…. nikdy se nesnížím k tomu, abych je zde citoval…... Urážky a výsměch směřovaný do řad Benešova byl skoro neúnosný….
A pak to začalo, stav 9:8 v prvním setu, stav, kdy Čelákovice naposledy v tomto zápase vedly. Benešovští hráči se nezalekli urážek, ale naopak začali hrát volejbal jako z jiné planety. Přesné příjmy Jerryho, milimetrové nahrávky Chorcheho a neomylné útoky Engely středem sítě jen napověděly o dalším průběhu zápasu. Brzy si hosté vybudovali náskok, který si pak udrželi až do konce první sady 17:25. Potupná porážka v prvním setu Čelákovicím nevzala odhodlání dál zesměšňovat hráče Benešova. Hosté však na jejich přihlouplé chování nereagovali a dál volejbalově kralovali na palubovce. Péťa na bloku mazal smečaře Čelákovic způsobem 200 tam 300 zpátky a postupně si je odškrtával ve svém deníčku. Když náhodou domácí ranaři převalili míč na stranu soupeře, vyjeli ho kluci s neuvěřitelnou obětavostí. Benešov si postupně budoval náskok, Míša na síti řádil. Razantními smeči, které prokládal přesnými ulívkami si dělal z Čelákovického bloku kašpárky. A Pepino? Ten ani blok nevnímal, protože trefoval balón několik desítek centimetrů nad ním, s takovou razancí, že si vytvořil soukromou hru „otevírání čelákovických studánek“. Druhý set skončil výrazným vítězstvím Benešova 20:25. Je neuvěřitelné, že i v těchto chvílích měli někteří hráči domácích chuť zesměšňovat a urážet hráče Benešova. To vrtalo Míšovi hlavou a proto se šel o přestávce mezi druhým a třetím setem slušně zeptat do hloučku radících se domácích, jestli by se už konečně mohli přestat chovat jako čů…. .
Do třetího setu vlítli hráči Benešova s neuvěřitelnou chutí. Přehrávali Čelákovice ve všech činnostech. Dál klapala souhra Engely s Chorchem, která byla zakončována razantními smeči s neuvěřitelné výšky nad nemohoucím blokem domácích. Dál vzadu Míša s Jerrym vyjeli vše co sem domácí přendali. A když pak Péťa smazal soupeřova střeďáka a Pepino se střídajícím Mírou otevřeli poslední čelákovické konzervy bylo o vítězství Benešova rozhodnuto.Stav třetího setu 21:25.
Stav utkání Čelákovice – Benešov 0:3.

Co k tomu dodat? Krásný dojem z volejbalu muselo každému přihlížejícímu zákonitě zkazit nepochopitelné chování některých hráčů Čelákovic. Především bych chtěl zmínit proplešatělého velmi nesympatického křivohubého nahrávače a zároveň kapitána s číslem 4, dále pak obtloustlého střeďáka s č.8 a dalšího střeďáka, který zřejmě již dosluhuje o čemž vypovídájí jeho šediny a nízký výskok. Ještě musím zmínit jinak sympatického zraněného libera z prvního zápasu, který svým chováním také dokázal, že má v hlavě naděláno.
Musím však také uznat, že v týmu Čelákovic je opravdový charakter a pan sportovec. Mám na mysli libera s č. 1 ze druhého zápasu, který se tak styděl za chování svých spoluhráčů, že odešel po prvním setu z haly. Škoda, že nevím jak se ten kluk jmenuje, rád bych ho tu dal příkladem jeho spoluhráčům, aby pochopili, že na volejbal se chodíme bavit a ne někoho urážet a zesměšňovat.

Závěrem bych chtěl pochválit a poděkovat všem 8 hráčům Benešova, asistentovi trenéra Víťovi a kustodovi Honzíkovi za to, jak drželi při sobě, jak dokázali unést atmosféru v čelákovické hale a především poděkovat za předvedený výkon. Doufám, že v takto skvělé formě, náladě a přátelské atmosféře v týmu budeme pokračovat nejen proti Nymburku v příštím kole, nejen na mistrácích na jaře, ale i na trénincích a akcích s volejbalem spojených.

Sportu zdar a volejbalu zvlášť *Míša*

°°
°°
Takhle dopadl soupeř z Čelákovic jak ti dva draci...padli....!!!! :o)
°°

To jo no Honzo nestyd se za svou osobitost!!! hmm v Čelakovicíh hmm......to není zas tak daleko :-D :-P

Ale Honzo, ty si vůbec nečteš naše vzkazy nebo co?? Předělaly jsme přeci v pravidlech českého pravopisu výraz vítězství..a POHONZILY jsme ho na výtěstvííí!!!! Jinak i když na dálku, palce držet určitě budeme! Ale pamatujte, kdby bylo nejhůř Honzík vás z toho vždycky vyseká!!!